המלצת המערכת קיץ 2020

והפעם המלצה – לחופשת הקיץ, ברשימת הציוד לחופשה הקרובה אל תשכחו להוסיף את “אופני איזון מבית CillaFish“.

מה אלה בעצם אופני איזון? אופני איזון הם אופניים ללא פדלים וללא גלגלי עזר.

לאחר שהפעוט גדול מידי עבור הבימבה, אופני האיזון עוזרים בתרגול והכנה לשיווי משקל הדרוש לרכיבה על אופניים.

מהם היתרונות בקניית אופני איזון לעומת אופניים עם פדלים וגלגלי עזר?

לפדל על אופניים עם גלגלי עזר זה דבר מעייף מאוד, הרכיבה איטית וילדים רבים אינם נהנים מכך. עם אופני האיזון לעומת זאת, הילד יכול להתקדם במהירות מה שגורם לו להנות מהחוויה תוך כדי פעילות שרירית טובה אך פחות מעייפת.

אופניים עם גלגלי עזר תופסים הרבה מקום  לעומת אופני איזון שלא תופסים  הרבה מקום וניתן לקחת אותם איתנו לכל מקום. במיוחד את אופני הצ’רלי בעלי ידית נשיאה מובנית.

אופני איזון מכינים את הילד לרכיבה על אופניים– תרגול שיווי משקל, שליטה בכידון, ועוד.

כיצד רוכבים על אופני איזון?

קודם כל חשוב שהילד יגיע עם כפות הרגליים אל הרצפה. כוונו את המושב של אופני הצ’רלי כך שהילד יישב בנוחות כאשר כפות הרגליים שלו מונחות בקלות על הרצפה. כוונו גם את הכידון לפי הצורך.

הרבה ילדים ילכו בהתחלה עם אופני האיזון בין הרגליים, ולאט לאט יתרגלו לשבת על המושב, להחזיק את האופניים יציבות במרכז ויתחילו בתנועת דחיפה של הרגליים. חלק מהילדים ידחפו בשתי הרגליים יחד וחלקם רגל רגל לסרוגין. מידי פעם הם ידחפו וירימו את שתי הרגליים למעלה וינסו לשמור על שיווי משקל כאשר האופניים נשארים במרכז. עם הזמן הם יצברו בטחון ויצליחו להרים את הרגליים לכמה שניות ארוכות כאשר הם בתנופה. הם מאוד ייהנו בשלב הזה.

חשוב לתת לילדים להתנסות באופניים בכל הזדמנות, כשהולכים לגינה, לפארק וסתם בדרך לחברים. לפעמים ההתחלה קצת קשה, צריך סבלנות ובסוף זה משתלם! יש ילדים בני חמש וחצי שכבר יודעים לרכב על אופניים רגילים ועדיין יעדיפו להמשיך לרכב על אופני האיזון ?

אופני איזון מבית צ’ילה פיש!

כולל ידית נשיאה מובנית, כידון ומושב מתכווננים.

ללא פנצ’רים- גלגלי EVA

מושב נוח ומרופד

קל משקל

מתאים לילדים בגילאי 18-48 חודש

למוצרים של המלצת המערכת לחצו כאן >>